W naszym życiu jest sporo okazji do tego, by świętować. Urodziny, imieniny, zawarcie związku małżeńskiego, narodziny dziecka, rocznice to tylko jedne z nich. Chcąc pozostawić te chwile na dłużej w pamięci, lubimy obdarowywać bliskich prezentami. Nie zawsze mamy na nie odpowiedni pomysł. Jednak na problem z wyborem podarunku jest sprawdzone rozwiązanie. Jest nim sesja fotograficzna w prezencie.

Nietypowy prezent

Sesja fotograficzna to z pewnością dla wielu osób wyjątkowy prezent. Możliwość zapozowania przed obiektywem profesjonalnego fotografa, okazuje się wspaniałym wyzwaniem. Chwilą która pomaga odkryć się na nowo i zobaczyć z zupełnie innej, niecodziennej perspektywy. Taki prezent to niepowtarzalne wspomnienia, ale i pamiątka na lata. Ramki na zdjęcia już czekają, by wyeksponować efekty sesji w domowych wnętrzach.

Co ważne przed zakupem sesji fotograficznej w prezencie, nie trzeba decydować się na konkretny rodzaj sesji. O tym już zdecyduje osoba obdarowana i to z nią wybierzemy to co będzie dla niej odpowiednie. Wystarczy, że zakupisz voucher w Foto Styl, a szczegóły sesji zostaną ustalone indywidualnie. Dopiero w kolejnym etapie wybierzemy min. miejsce na organizację sesji: studio, czy plener. Omówimy charakter zdjęć, czy mają to być np. klasyczne czarno białe zdjęcia portretowe, a może wyzywające i ultrakobiece niczym z buduaru.

Sesja fotograficzna nie tylko dla modeli

Myślisz, że sesje fotograficzne dotyczą tylko zawodowych modeli. Nic bardziej mylnego, każdy może mieć okazję do zapozowania przed obiektywem aparatu. Nie trzeba mieć doświadczenia, określonych wymiarów, by mogły powstać piękne zdjęcia. Jest to też idealna okazja do przełamania wrodzonej nieśmiałości i podniesienia własnej samooceny. Pewne jest więc, że dając ten wyjątkowy prezent bliskiej osobie, ofiarujesz jej znacznie więcej niż tylko zdjęcia.

Mimo wszystko nadal masz wątpliwości, czy sesja zdjęciowa to odpowiedni prezent. W takim razie spójrz tylko na zdjęcia poniżej. Te kadry, które są efektem prezentu z okazji 25 rocznicy ślubu jaki otrzymali rodzice od swych kochających córek mówią same za siebie.

Zależy Ci, by wybrany prezent wywołał uśmiech na czyjejś twarzy? Nie zastanawiaj się więc dłużej. Po prostu wybierz voucher na sesję, ze studiem fotograficznym Foto Styl taki efekt jest murowany.