Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. Tak więc czas już zacząć myśleć o przygotowaniach i prezentach. Jak pewnie się nie raz przekonaliście, nie warto czekać z tym do ostatniej chwili. Jest jeszcze czas, by zaplanować coś wyjątkowego, na przykład takiego jak sesja świąteczna.

Magia świąt

Sesja świąteczna to wspaniała okazja do tego, by wczuć się w magię świąt. Wspólne zdjęcia z rodziną, czy bliskimi pozostaną na długo w pamięci, czyniąc ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym. Możesz zaplanować ją dla siebie i swojej rodziny, bądź po prostu komuś sprezentować.

Sesja świąteczna – jak się ubrać?

Sesja świąteczna jest jedną z tych okazji, kiedy warto zadbać o każdy detal. Przecież zdjęcia na niej wykonane, pozostaną cudowną pamiątką na długie lata.

Ważne jest, by stylizacja wszystkich uczestników sesji była spójna. Harmonię tą można osiągnąć poprzez dobór tego samego stylu ubrań i uzupełniające się nawzajem akcenty kolorystyczne. Chodzi o to, by stworzyć na zdjęciu przemyślaną kompozycję.

Przygotuj na sesję odzież w następujących kolorach: czerwień, zieleń, szarość, beż, biel, granat złoto i srebro. One najlepiej się sprawdzą.

Decydując się na świąteczną sesję w plenerze należy zadbać o to, by dostosować ubiór do panujących warunków pogodowych. Nikt przecież po sesji nie chce być chory. Nie oznacza to jednak, że trzeba pozować w kurtce. Najlepiej ubrać się na cebulkę, pozując np. w ciepłym swetrze. Ciekawym akcentem podczas sesji w plenerze, a także w studiu będą szaliki, rękawiczki czy czapki świątecznym klimacie.

Sesja świąteczna jest cudowną pamiątką dla całej rodziny. Kolekcjonując zdjęcia z kolejnych lat możemy obserwować to, jak dzieci rosną i szybko się zmieniają. Najładniejsze ujęcia warto wyeksponować w ramce na kominku, na płótnie zawieszonym na ścianie, czy też specjalnie stworzonej fotoksiążce. Idealnie też posłużą na świąteczną kartkę oraz kalendarz noworoczny dla bliskich. Zastosowań zdjęć jest wiele, a pamiątka z sesji niepowtarzalna.

Święta coraz bliżej! Umów się na sesję świąteczną już dziś i nie zwlekaj zbyt długo! Więcej zdjęć na mini sesje świąteczne 2020.