Fotografia rodzinna to zazwyczaj jeden z najbliższych rodzajów fotografii dla rodziców, par chcących wsiąść ślub oraz kobiet będących w ciąży. Niewątpliwie jest to źródło wspaniałych przeżyć oraz wyjątkowa pamiątka na wiele lat. Bardzo często w naszym życiu zachodzą duże zmiany, które warto uwiecznić decydując się na sesję rodzinną.

Sesja w plenerze

Czasem jest tak, że chodzi Ci po głowie pomysł, chęć zrobienia czegoś inaczej niż wszyscy, czegoś własnego i niepowtarzalnego, po prostu czegoś swojego. Może to być sesja zdjęciowa inna niż wszystkie. Zastanów się co lubisz robić, gdzie Twoje dzieci dobrze się bawią, nie zawsze musi to być pole maków lub lawendy. Jeśli grają w piłkę nożną wyczarować sesję na boisku do gry, w strojach piłkarskich i ze wszystkimi piłkarskimi akcesoriami. Gwarantujemy że będą zachwyceni, a ich radość i entuzjazm będzie widoczny na każdym zdjęciu. Jeśli dziecko jeździ konno to zdjęcia z jego ulubionym wierzchowcem będą pamiątką na całe życie przypominającą mu nie tylko jak wyglądał, ale także kim był i co lubił robić.

Fotograf rodzinny Leszno

Sesja w studio

Sesja w studiu… może wyciągnąć starą wannę napełnić ją mlekiem zapalić świece i wsypać kwiaty. A może zróbmy coś zupełnie innego. Foto Styl dysponuje własnym studiem, w którym można wyczarować piękne rodzinne zdjęcia na wielkim łóżku, szelągu lub skorzystać z ręcznie malowanego tła fotograficznego, które nadaje niepowtarzalnego charakteru zdjęciom studyjnym. Innym rodzajem fotografii studyjnej jest sesja buduarowa, która w sposób bardzo subtelny i zmysłowy pokazuje kobiece piękno.

Sesja skrojona na Twoja miarę

Powiedzenie, że nic Cię nie ogranicza to może przesada, ale bardzo wiele można zrobić jeśli się tylko ma taką ochotę. Dlatego też jeśli masz jakiś pomysł na zdjęcia podziel się nim z nami, a my postaramy się mu sprostać. Twoja sesja zdjęciowa może wyrażać Twój charakter tak samo jak stroje które nosisz, może pokazywać Twój styl życia i podejście do świata. Oczywiście jeśli masz ochotę na tradycyjną sesję zdjęciową w plenerze lub w studio to zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby efekt finalny naszego spotkania spełniał Twoje oczekiwania. Współczesna fotografia daje nam wspaniałe możliwości kreowania świata i siebie na wiele sposobów, ale który z nich jest najlepszy? Najlepszym sposobem na pokazanie siebie jest zastanowienie się przez chwilę co mi się podoba, co lubię robić i jaki jestem a odpowiedź na prawdziwe zdjęcia o nas nasunie się sama. Jeśli więc masz jakiś szalony pomysł na zdjęcia to studio Foto Styl – Fotografia w Twoim stylu zaprasza.