Chcesz się poczuć wyjątkowo? Wydobyć zmysłowość i seksapil? Zapomniałaś o tym, że jesteś piękna? Sesja buduarowa na nowo Ci to uświadomi.

Zanim jednak przejdziemy do tematu jakim jest sesja w stylu buduarowym, należałoby wyjaśnić, czym jest buduar. Wiedząc to nie będziecie mieć wątpliwości jakiej sesji się spodziewać.

sesja buduarowa studio Leszno

Czym jest buduar?

Pomieszczenie zwane buduarem pojawiło się we Francji pod koniec XVIII wieku. Była to kobieca strefa wypoczynku, prywatności i komfortu. Zazwyczaj zlokalizowane było pomiędzy sypialnią, a salonem. Buduar miał wiele zastosowań. Był miejscem porannej toalety. Pełnił rolę garderoby i pokoju kąpielowego. To w nim ówczesne kobiety odpoczywały, relaksowały się, czy rozwijały pasję, choćby taką jak czytanie literatury. Do buduaru kobiety zapraszały swoje przyjaciółki i zwabiały adoratorów. Wstęp miały tylko osoby bliskie i zaufane.

Z czasem termin ten przypisano również do gatunku fotografii, a wiele zdjęć w tym stylu powstawało już w latach dwudziestych.

Teraz z pewnością wiecie jakie momenty na sesji buduarowej będziemy chcieli uchwycić.

sesja buduarowa studio Leszno

Intymność kobiety ukazana na zdjęciach

Zadaniem sesji buduarowej jest uchwycenie na zdjęciach piękna kobiecej natury i w tą strefę intymności zaprasza się tym razem fotografa. Takie zdjęcia można zaaranżować w różny sposób. Mogą pokazywać kobietę odpoczywającą w łóżku, szykującą się do wyjścia np. do ślubu czy pijącą poranną kawę. Taką kobietę, która czuje się swobodnie i jest ubrana w to na co akurat ma ochotę. W odróżnieniu od sesji erotycznych i sesji aktu, sesja buduarowa to naturalność i swoboda i tylko w subtelny sposób nawiązuje do naszej seksualności i nagości.

Sesja buduarowa – To się przyda na sesji

To jak wiele ciała odkryjemy na sesji zależy tylko od osoby pozującej. Na sesjach buduarowych kobiety najczęściej pozują w bieliźnie. Zdarza się też nagość ale jest ona zakryta np. przy użyciu pościeli, ręcznika, welonu. W pokazaniu buduarowej odsłony kobiety przydatne będą też min. komplety bielizny, body, gorsety, halki, szlafroki, pończochy, szpilki. Niezbędny jest również dobry nastrój i to, by stawić się wypoczętym, wtedy sesja sprawi najwięcej przyjemności.

Sesja buduarowa pozwoli Ci na nowo odkryć i docenić swoje piękno. Co ważne zadowolenie i pewność siebie wynikająca z samoakceptacji własnej osoby, potrafi przełożyć się też na życie codzienne. Nie ma wątpliwości, że sesja buduarowa to świetna pamiątka na przyszłość, która uwieczni to jaką kobietą jesteś tu i teraz. Jednak zdjęcia nie muszą być tylko pamiątką dla kobiet. Z pewnością doceni je też obdarowane nimi męskie grono. Taki prezent z okazji ślubu, rocznicy, walentynek – czemu by nie!

Poznaj naszą ofertę oraz portfolio i umów się na sesję!