Sesje urodzinowe, sesje rodzinne…

O tym, że czas pędzi nieubłaganie, chyba nikogo nie muszę przekonywać. Nie raz przecież zastanawiamy się jak to się stało, że już minął kolejny rok. Życie pędzi jak szalone i dobrze jest czasem powspominać, powracając do tego co za nami.

A przecież nic tak dobrze nie nadaje się do przywołania wspomnień jak przeglądanie starych zdjęć. Chcąc jednak to zrobić najpierw należy je mieć. Zadbajmy więc o ich wykonanie!

Obecnie dostęp do aparatu mają praktycznie wszyscy, zazwyczaj nawet mamy go pod ręką, choćby w telefonie. Zdarza nam się robić setki zdjęć, a po przegraniu na komputer okazuje się, że ich efekt jest mierny. Zdjęcia nie nadają się do druku, ani publicznego pokazywania. Marzą nam się piękne zdjęcia, jednak te zrobione przez nas samych w niczym ich nie przypominają. Jest na to rada, stańcie przed obiektywem profesjonalnego fotografa!

Sesje urodzinowe w studiu i plenerze

Kolejne urodziny dziecka to ważne wydarzenie rodzinne. Przecież nic tak nie cieszy jak to, gdy możemy obserwować rozwój i dorastanie dziecka. Chcąc utrwalić te chwile w pamięci najlepszym rozwiązaniem jest urodzinowa sesja zdjęciowa. Taką pamiątkową sesję warto wykonać już od najmłodszych lat. Przecież gdyby nie zdjęcia z dzieciństwa, to kto z nas wiedziałby jak wyglądał jako dziecko? 🙂 Warto też zrobić z tego pewnego rodzaju tradycję i powtórzyć sesję urodzinową za jakiś czas, a może robić ją i co roku. Po wielu latach wartość sentymentalna zdjęć i wspomnienia z samej sesji urodzinowej będą nie do przecenienia.

Sesje urodzinowe są przeznaczone dla osób w każdym wieku, nie tylko brzdącom i ich rodzinom spodoba się taka forma uczczenia urodzin. Ponadto mogą być świetnym podarunkiem na prezent. Nie ma też powodu, by się ich obawiać. Sesja ma pokazać nasze naturalne piękno, to jacy jesteśmy, tak więc silenie się na wymyślne pozy nie będzie konieczne. Wszystko też zależy od osoby fotografowanej, przecież na sesji nikt do niczego nikogo nie zmusza. Fotograf będzie doskonale wiedział jak osiągnąć zamierzony efekt, by wspomnienia z sesji były niezapomniane.

Sesje rodzinne w Lesznie

Sesja urodzinowa to okazja do dobrej zabawy i czas na wzmocnienie więzi rodzinnych, dlatego sprawdzonym rozwiązaniem jest połączenie jej z sesją rodzinną. Pomyśl! Najbliżsi, których kochasz na jednym zdjęciu. Aż się prosi, aby takie zdjęcie zawiesić w honorowym miejscu, czy obdarować nim innych członków rodziny.

Pomysł na sesję urodzinową i rodzinną, jak też i jej lokalizację – wszystko da się dopasować do Waszych potrzeb. Zajęci przytulaniem się do siebie, odwzajemnianiem uśmiechów nawet nie spostrzeżecie kiedy powstaną kadry sesji.

Zobaczcie jak wyglądają nasze sesje urodzinowe na kilku zdjęciach poniżej lub zajrzyjcie do naszego portfolio, gdzie znajdziecie ich zdecydowanie więcej.